telefón+421 2 4824 5152 emailinfo@wellness-bratislava.sk
mapaBajkalská 25/A, 821 01 Bratislava | otvoriť mapu
otváracie hodinyPO. - PI.: 8:30 - 22:00 | SO. - NE.: 9:00 - 22:00

Masáže

Classical massage (klasická masáž)
Relaxačná masáž, ktorá uvoľňuje svalstvo, pomáha predchádzať bolestiam, pocitom únavy a stresu, zlepšuje prietok krvi a v neposlednom rade prináša príjemný pocit pohody a celkového uvoľnenia. Masáž zmierňuje depresiu, pocit úzkosti bolesť. Pomáha aj pri nespavosti a tráviacich problémoch.

Masáž pre deti do 10 rokov

Reflex foot massage (reflexná masáž chodidiel)
Uvoľňuje drobné kĺby nohy, stimuluje svaly nožnej klenby, reflexne pôsobí na celú dolnú končatinu, panvu a bedrovú chrbticu. Na chodidlách sa nachádzajú nervové zakončenia všetkých vnútorných orgánov, ich masážou sa dosahuje zlepšenie fungovania ako aj nabudenie  celého organizmu. Masáž sa vykonáva tlakom prstov a dlane

Medová detoxikačná masáž
Detoxikuje telo, zlepšuje pleť a oživuje celý organizmus. Okrem toho sa do tela dostáva množstvo minerálov a stopových prvkov, ktoré sú obsiahnuté v mede a zlepšuje sa funkčnosť vnútorných orgánov. Táto masáž má svoj základ v ľudovom liečiteľstve.

Banková masáž
Bankovanie je metóda stará niekoľko tisíc rokov a pochádza zo starej Číny. Rozsah účinkov je široký - uvoľňuje stuhnuté svaly, detoxikuje organizmus, pôsobí proti opuchom a bolestiam nôh, priaznivo pôsobí na lymfatický systém aj zažívací trakt. 

Objednávky: Sl. Anka +421 908 918 755

Top